وب سرویس ارسال پیامک (sms)

وب سرویس چه کاربردی دارد؟

این سرویس به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی (در حد چند خط کد) در برنامه های خود قابلیت ارسال و دریافت SMS را فراهم کنند.

قابلیت های وب سرویس

1- ارسال پیامک فارسی و لاتین

اگر دانشی در زمینه UDH ندارید نگران نباشید ، با API ما می توانید SMS فارسی با طول 268 کاراکتر و SMS لاتین با طول 612 کاراکتر ارسال نمایید. فقط کافیست متن را تایپ کنید !

2- تشخیص وضعیت دلیوری پیامک

یکی از متدهای API به شما این امکان را می دهد که بررسی کنید آیا SMS ارسالی به گوشی مخاطب رسیده است و اگر نرسیده است وضعیت آن به چه صورت می باشد.

3- دریافت پیامک

برای دریافت SMS در برنامه های تحت ویندوز می توانید از متدهایی که برای همین منظور در API فراهم شده است استفاده کنید ، همچنین برای دریافت SMS ها در وب سایت خود نیز کافیست آدرس Page ای که می خواهید SMS ها با استفاده از متد GET به آن ارسال شود را در اختیار ما قرار دهید. به همین سادگی !

جای نگرانی نیست ! مشتریان شما می توانند به هر تعدادی به شماره شما پیام کوتاه ارسال کنند ، چون ما برای دریافت SMS از شما هزینه ای نخواهیم گرفت.

4- سرعت فوق العاده

اگر زمانی نیاز داشتید که حجم زیادی پیام کوتاه ارسال کنید فقط کافیست از یک حلقه For استفاده کنید! API می تواند بین 50 تا 200 هزار SMS در هر ساعت ارسال کند.

5- امکان استفاده در تمامی زبانهای برنامه نویسی

API را می توانید در تمام زبان های برنامه نویسی تحت وب یا تحت ویندوز از قبیل C# ، PHP ، ASP ، جاوا ، دلفی ، VB.net و ... استفاده کنید. ما برنامه های نمونه ای در اختیار شما قرار می دهیم تا با نحوه استفاده از API در زبان های برنامه نویسی C# ، VB.net ، ASP ، PHP و دلفی آشنا شوید.

6- قابلیت استفاده در چندین برنامه مختلف

از API می توانید در چندین سایت و یا برنامه تحت ویندوز بصورت همزمان استفاده کنید.

تعرفه استفاده از وب سرویس

برای استفاده از وب سرویس باید از پنلی که قابلیت استفاده از وب سرویس در آن فعال است را انتخاب و خریداری نمایید. پس از آن براحتی می توانید به وب سرویس حرفه ای ساپک متصل شده و ارسال پیامک داشته باشید.

مستندات استفاده از وب سرویس

دانلود راهنمای وب سرویس

مشاوره رایگان: 44955513-021